דף הבית >> מאמרים >> למה כדאי לקנות בשר מהאיטליז?
 

פעם לפני התפתחות רשתות השיווק הגדולות היה ברור שבשר קונים רק באטליז , ודגים קונים בחנות הדגים, ומוצרי חלב קונים אצל החלבן, אולם היום כאשר יש רשתות שיווק וסופרמרקטים גדולים ניתן לרכוש את כל מוצרי המזון בחנות אחת וכבר אין צורך לשוטט ברחבי עיר ולקנות את הבשר בחנות אחרת ואת הדגים בחנות אחרת.

אמנם קניית מוצרי מזון בסופר מרקט גדול חוסכת הרבה זמן ומעניקה לצרכן נוחות מירבית אולם עדיין יש לא מעט צרכנים שמעדיפים לרכוש בשר באטליז מקצועי .

אז איפה כדאי לקנות היום בשר ? יש כאלו שיעדיפו לרכוש בשר ברשת שיווק גדולה שיש לה את כל התעודות והאישורים המתירים לה למכור בשר, ויש כאלו שלא יוותרו על ביקור אצל האטליז, משום שהם נותנים יותר אמון בקצב ומשום שהם מעונינים לקבל יחס אישי מהקצב והם סומכים עליו הרבה יותר מאשר על הקצב שבסופר-מרקט.

מה זה בכלל אטליז

אטליז הוא חנות לממכר בשר ועוף, באטליז עובד קצב מקצועי ומיומן שעבר הכשרה מקצועית בכל מה שקשור להכנת בשר ומכירת בשר. הקצב העובד באטליז מוכר סוגים שונים של בשר ועוף ללקוחותיו, ובנוסף לכך הקצב עוסק ביישון בשר, הכנת מרינדות לבשר ועוד.

בישראל יש סוגים שונים של אטליזים, יש אטליזים שאינם כשרים בהם ניתן לרכוש גם בשר שאינו כשר ויש אטליזים שהם גלאט כשר ומיועדים למגזר הדתי. 

איך לבחור את האטליז המתאים לכם

♦ קודם כל צריך לבדוק שהאטליז נמצא תחת פיקוח ויש לו את כל המסמכים והאישורים המאשרים שמדובר באטליז שעומד בכל התקנים.

♦ אטליז שאינו נקי, או אטליז שיש בו ריחות לא נעימים, הוא אטליז חשוד שלא כדאי להיכנס אליו . 

♦ תמיד כדאי להעדיף אטליז שבו הקצב מעניק לכם יחס אישי ונותן מענה מקצועי ואיכותי לצרכים שלכם.  אל תכנסו לאטליז שבו הקצב עושה פרצוף חמוץ כאשר אתם מבקשים ממנו לפרק את הבשר או לנקות את האיברים הפנימיים של הבשר.

♦ כמובן שכדאי להעדיף אטליז שבו יש לכם כימיה עם הקצב ויש לכם מערכת יחסים טובה עם הקצב . 

כעת כל שנותר לכם לקראת יום העצמאות המתקרב אלינו הוא לבחור את האטליז האיכותי שבו תוכלו לקנות בשר איכותי ומשובח.

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com